טל: 072-3380-186          פקס: 03-6059437          אחד העם 27 תל אביב-יפו

* ניתן לקבל שירות גם בשפה אנגלית ורוסית   * שיתוף פעולה עם מומחים רפואיים בעלי שם   * ייצוג משפטי בכל הארץ

דיני צבא

עורך דין צבאי


חייל או משרת קבע שביצע עבירה פלילית במהלך תקופת השירות הצבאי יועמדו לדין במערכת המשפט הצבאית. ידוע כי מערכת המשפט הצבאית היא מערכת נפרדת ממערכת המשפט הכללית. אמנם סדר הדין הפלילי בישראל הוא הקובע גם בעניין משפט צבאי, אבל בכל זאת קיימים פרטים קטנים וניואנסים שרק עורך דין צבאי מכיר אותם ויוכל לייצג ביעילות את החייל. לדוגמה, יש עבירות שיוגש בגינם כתב אישום בבית הדין הצבאי, אם כי לא מדובר על כתבי אישום מחוק העונשין אלא מחוק השיפוט הצבאי. ולכן עבירות אלו לא מוכרות למי שלא מתעסק בקביעות עם תיקים הקשורים לבית הדין הצבאי.

בחירה בעורך דין צבאי
היות שיש הבדלים וידע נחוץ שרק עו"ד שמתעסק בתחום הצבאי יכול לספק לכם, חשוב לכם לבחור את עורך הדין שמתמחה בתחום זה. הכירו את עורכת הדין ריקי ישי. מדובר על עורכת דין מהשורה הראשונה אשר לה יכולות מזהירות בתחום עורך דין צבא. היא הקימה משרד ייעודי לתחום זה ומשרתת באמינות רבה מספר רב של לקוחות. כאשר המוטו שלה הוא להועיל במסירות מקסימלית לכל לקוח ולמנוע ממנו נזקים כתוצאה מהמשפט הצבאי ככל האפשר.

הלקוחות ממליצים
הלקוחות שיוצגו על ידה בבית המשפט הצבאי מדווחים על תחושת בטחון ועל הרגשה שהם נמצאים בידיים הטובות בותר. הם חשו כי עו"ד צבאי ריקי ישי עושה כל אשר לאל ידה כדי להועיל ולסגור את התיק שלהם בצורה המהירה והטובה ביותר, עם מינימום נזקים. עורך דין צבא מסור הוא עו"ד צבאי שרואה מול עיניו את טובת המיוצג וחותר להשיג עבורו את המקסימום האפשרי.

סיפורים של הצלחה
כדי להיות בטוחים שאתם פונים אל עורך דין צבאי שיש לו יכולת מוכחת בתחום, והוא אכן הצליח להוביל את הלקוחות אותם ייצג לפתרון מושלם חשוב לכם לשמוע על סיפורי הצלחה. בקשו לשמוע או לקרוא על מקרים בהם ייצג עורך דין צבאי נאשם, והצליח לפתור עבורו את העניין על הצד הטוב ביותר. בואו לקרוא ולשמוע על ההישגים המרשימים אותם השיגה ריקי ישי, עורך דין צבאי עבור הלקוחות. עורך דין צבאי ישי מומלצת בחום!
 
 
* ניתן לקבל שירות גם בשפה אנגלית ורוסית    * שיתוף פעולה עם מומחים רפואיים בעלי שם    * ייצוג משפטי בכל רחבי הארץ


דיווחים של צהל למשרד התחבורה     עורך דין צבא     עו"ד צבאי     עורך דין צבאי     שינויים במדיניות ענישה בעבירות סמים בצבא     העלאת פרופיל     ציון קב"א ודפ"ר     עורך דין צבאי     עו''ד צבאי     חקירת מצ''ח     ייצוג בית דין צבאי     עריקות מהצבא     פרופיל צבאי     עורך דין לענייני צבא     עורך דין צבאי השתמטות     עורכי דין לענייני צבא     עריקות ממילואים     פטור מטעמי דת     פטור משירות צבאי     סנגור צבאי    

לייעוץ ללא התחייבות הכנס פרטיך ונחזור אליך בהקדם:

פקס: 03-6059437
אחד העם 27 תל אביב-יפו
 
טל: 072-3380-186
משרד עורכי דין - דיני צבא ופלילי

ריקי ישי