עורך דין צבאי

עורך דין צבאילא כל עו"ד פלילי, ואף עורך דין פלילי טוב, יכול לייצג ביעילות בבתי הדין הצבאיים. על מנת לשמש כעורך דין צבאי עליך להיות בעל היתר מהמערכת הצבאית לייצג מול בתי דין צבאיים. עבירות פליליות בצבא הן עבירות בעלות דינים שונים, עם טענות הגנה שונות ועם התנהלות שונה של בית הדין. יש להכיר היטב את המערכת הצבאית, את הפרקליטות הצבאית על כל ענפיה ואת שופטי בית הדין הצבאי – על מנת להביא לתוצאות הטובות ביותר. לפיכך תזדקקו לעו"ד צבאי שמכיר את מערכת המשפט הצבאית על בוריה

עורך דין (עו"ד) צבאי ריקי ישי

מומחית בייצוג בערכאות הצבאיות בעבירות נפקדות, עריקות, השתמטות, שימוש בלתי חוקי בנשק, עבירות סמים, סירוב להיבדק ועוד. משרדנו מעניק ייעוץ ראשוני, טיפול בסוגיות השירות הצבאי והת"ש, ייצוג בהליכי המעצר וניהול התיק עד סיומו וכן ייצוג בערכאות ערעור ובג"צ. משרדנו הינו בעל הצלחות מרובות ויוצאות דופן בתחום. משרדנו מעניק, בנוסף, שירותי מחיקת רישום פלילי צבאי.

לא אחת אנו נתקלים בעורכי דין שחושבים שהיכרות עם החוק והמסגרת הפלילית האזרחית מכשירה אותם לטפל בחיילים במקום עורך דין צבאי. עורכי דין אלה גורמים בסופו של יום נזק ללקוחותיהם. אלינו הם מגיעים לעיתים בשלב הערעור שם הסיוע הינו מצומצם יותר אבל עדיין אפשרי.
אם אתה זקוק לעורך דין צבאי אנו ממליצים לך ליצור קשר עם משרדנו בהקדם האפשרי! בטלפון 03-652955

עבירות נפקדות, עריקות, השתמטות והיעדר משירות צבאי

עבירות נפקדות משירות צבאי ובעיקר השתמטות הן עבירות שרק עורך דין צבאי בעל ידע ספציפי ומומחיות ספציפית בהן יכול להביא תועלת ללקוח. משרדנו הצליח להביא לשחרורים ממעצר של משתמטים ואף לזיכויים של עריקים בשל הכרותינו עם החוק, הפקודות והיכולת להבין ולקרוא נכון חומר ראיות של עריקים.
גם עורכי דין מהתחום הצבאי אינם תמיד מבינים בתחום הספציפי של השתמטות משירות או עריקה. על כן חשוב מאוד לבחור עורך דין צבאי אשר זהו תחום המומחיות שלו.

תוכלו לקרוא עוד על עבירת העריקות וההשתמטות בחלק המאמרים.

למשרדנו מומחיות ספציפית בעבירות העדר מן השירות ועריקות ממילואים ושירות סדיר כולל מומחיות ספציפית ומעמיקה בסוגיות השתמטות והיכרות מעמיקה עם המערכת הצבאית והפרקליטות. ניסיון והצלחה בייצוג באלפי תיקים מסוג זה!!! משרדנו מטפל וטיפל באלפי תיקי עריקים ונעדרים משירות והגיע להישגים יוצאי דופן בתיקים אלו.
אל תתפשרו על עורך הדין הצבאי המייצג אתכם.

סוגיות שירות ופטור צבאי ומילואים וסיוע של עורך דין צבאי

משרדינו, כמי שייעץ בעבר לחיל הרפואה ולמשרד הביטחון הינו משרד המתמחה ובעל היכרות רבה ועמוקה עם המערכת הצבאית. כמו כן משרדינו מתמחה בכלל סוגיות הגיוס והשירות הצבאי. גיוסים לא חוקיים, גיוס שלא בהתאם לפרופיל, העלאת והורדת פרופיל, טיפול בבקשות לפטור משירות צבאי ומילואים על רקע משפחתי, נפשי ורפואי, טיפול וסיוע בהשבת חיילים אשר קיבלו פטור משירות, לשירות צבאי, טיפול בבני מהגרים, יורדים מהארץ ועולים חדשים בסוגיות שירות, עתירות לבג"צ על רקע שירות צבאי ועוד. משרדנו מסייע בהפניית ובקבלת חוות דעת רפואיות ונפשיות לצורך טיפול בסוגיות אלו ועובד עם המומחים הטובים ביותר בארץ.
אל תתלבטו במידה ואתם זקוקים לעורך דין צבאי פנו אלינו כבר עכשיו. בטלפון – 03-6529555

תוכלו לקרוא עוד על הטיפול הרפואי בחיילים ועדות רפואיות ועוד בחלק המאמרים.

  • צור קשר